Premtohet çerdhe dhe trotuar për fshatin Bresalc të Gjilanit

0

Kandidati për kryetar të  Gjilanit nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Sami Kurteshi ka zhvilluar një takim me banoret e fshatit Bresalc.

Kurteshi në këtë takim ka premtuar ndërtimin e një çerdhe dhe trotuare që përshkon rrugën drejtë shkollës.

Kurteshi më 19 nëntor do të jetë në garë me Lutfi Hazirin e LDK-së.

 

REKLAMA