E ardhmja e villave të pushimit [video]

0

Punë me muaj të tërë me dru për t’ia përshtatur malit villën e planifikuar për pushime, apo edhe pajisjet tjera brenda villës, s’kanë fund.

Design Insider ka publikuar një koncept të ri të villave të fundjavave dhe pushimeve, të cilat duken ‘high tech’.

Brenda tyre ka gjithçka që u duhet dhe përshtatja me natyrën del të jetë po aq e mirë, sikur të ishte e ndërtuar me dru.

KLIKO PËR TË PARË VIDEON

REKLAMA

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here